Slová uistenia 5 jazykov lásky

Tvoj jazyk lásky – slová uistenia

Tvojím jazykom lásky sú SLOVÁ UISTENIA. Neveríš prísloviu, že skutky hovoria hlasnejšie než slová. Nevyžiadaný kompliment pre teba znamená veľmi veľa. Slová ako „Milujem ťa“ sú dôležité a keď ti tvoj partner ešte aj vymenuje dôvody, prečo to tak cíti, si ako v siedmom nebi! Naopak, slovné urážky ťa bolia viac než iných a ťažko sa ti na ne zabúda. Pozitívne slová, milé správy, lístočky s vyznaním lásky ti jasne komunikujú, že si milovaný/á.

Toľko o tebe. A vieš, akým jazykom lásky hovorí tvoj/a partner/ka? Ak nie, otestujte sa spolu a začni sa aktívne učiť jazyk lásky svojej polovičky. Možno to pre teba spočiatku nebude úplne prirodzené, ale postupne sa v tom môžeš zlepšiť. Tieto znalosti potom môžeš aplikovať vo všetkých svojich vzťahoch, keďže každý človek ocení, keď mu vyjadríš svoju náklonnosť spôsobom, ktorému rozumie.

Ak ťa táto téma zaujala, poď s nami hlbšie a preskúmaj nižšie ďalšie zdroje, ktoré ti ponúkame v tejto oblasti. 

Online kurz 5 jazykov lásky

Online kurz: 5 jazykov lásky

Tento bezplatný online kurz ti ponúka podrobnejšie opisy jazykov lásky, príklady ich fungovania v praxi a veľa praktických tipov, ako prejaviť lásku partnerovi, priateľom či svojim deťom podľa toho, akým jazykom hovoria. Zapíš sa a zlepši svoje vzťahy!

podcast

Vypočuj si náš podcast

S blížiacim sa Valentínom sa v prvej epizóde rozprávajú Dávid, Kati a Dada o sexe, láske a intimite. Približujú svoje vlastné partnerské vzťahy a opisujú, ako sa láska agapé stala základom ich životov.

POZRI SI ĎALŠIE JAZYKY LÁSKY: