Čo je everystudent.sk

O stránke EveryStudent.sk

O stránke EveryStudent.sk

EveryStudent je bezpečné miesto, kde môžeš preskúmať otázky o tom, kto je Boh a aké by bolo nadviazať s ním vzťah.

Na EveryStudent nájdeš dobre podložené odpovede na otázky, ktoré zaujímajú mnohých ľudí o Bohu a o tom, aký význam má vzťah s ním. Tieto články písali rôzni autori, od laikov až po skúsených odborníkov v rôznych vedných odboroch.

Veríme, že ľudia s dôležitými otázkami o Bohu a živote si zaslúžia inteligentné, faktické a čestné odpovede bez manipulácie či nátlaku. Príliš veľa ľudí sadá na lep rôznym náboženským šarlatánom, ktorí sa usilujú predovšetkým o finančný zisk (práve preto na našej stránke nič nepredávame).

EveryStudent ti dáva príležitosť zaslať nám akúkoľvek otázku o živote, viere, Bohu. V priebehu niekoľkých dní dostaneš osobnú odpoveď od jedného z našich e-koučov. Ak chceš, môžeš s ním potom ďalej pokračovať v rozhovore a pýtať sa ho ďalšie otázky.

O našej organizácii

EveryStudent.sk prevádzkuje naddenominačná (ekumenická) kresťanská misijná  organizácia Agapé Slovensko. Naši e-koučovia navštevujú rôzne mainstreamové kresťanské cirkvi (nie sekty), no všetkých nás spája osobný vzťah s Ježišom a viera založená na Biblii. Na našich stránkach sa venujeme len témam a doktrínam, ktoré majú všetky kresťanské denominácie spoločné. Nechceme, aby ľudia nasledovali nás, ale aby nasledovali Ježiša, pričom každý máme slobodu navštevovať miestne kostoly a spoločenstvá podľa vlastného výberu.

Ak sa ti páči, čo robíme, a chceš, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, ako môžu spoznať Boha a nadviazať s ním vzťah, budeme radi, ak nás podporíš.

Ak máš nejaké otázky, kontaktuj nás.

O bezpečnosti

EveryStudent je bezpečné miesto. Na našich stránkach:

  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa chceš zapísať na odber našich emailových sérií, môžeš tak urobiť bez obáv (a rovnako jednoducho sa z nich môžeš kedykoľvek odhlásiť). Nezdieľame ani nepredávame emaily našich odberateľov iným – nikdy.
  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Pri komunikácii s našimi koučmi zachovávame anonymitu.
  • Chránime tvoje osobné údaje. Náš web síce používa súbory cookies, ale ich môžeš odmietnuť. Tu si môžeš prečítať naše Zásady spracovania osobných údajov. Sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a pokrývajú všetky potrebné právne aspekty.

Chceme, aby tvoje skúmanie otázok o živote a o Bohu bolo pod tvojou kontrolou, nie pod našou.

O tebe

Dúfame, že sa zamyslíš nad možnosťou toho, že Boh existuje, má ťa rád a chce s tebou nadviazať vzťah. Neexistuje žiadny iný vzťah, ktorý by tak dokonale uspokojil tie najhlbšie túžby ľudského srdca a mysle!

Poď s nami preskúmať tieto dôležité otázky:

Pridaj komentár