Čo je everystudent.sk

O nás

EveryStudent je bezpečné miesto, kde môžeš preskúmať otázky o tom, kto je Boh a aké by bolo nadviazať s ním vzťah.

Na EveryStudent nájdeš dobre podložené odpovede na otázky, ktoré zaujímajú mnohých ľudí o Bohu a o tom, aký význam má vzťah s ním. Tieto články písali rôzni autori, od laikov až po skúsených odborníkov v rôznych vedných odboroch.

Veríme, že ľudia s dôležitými otázkami o Bohu a živote si zaslúžia inteligentné, faktické a čestné odpovede, bez manipulácie či nátlaku. Príliš veľa ľudí sadá na lep rôznym náboženským šarlatánom, ktorí sa usilujú predovšetkým o finančný zisk (práve preto na našej stránke nič nepredávame).

Na EveryStudent adresujeme otázky ako:

EveryStudent ti dáva príležitosť zaslať nám akúkoľvek otázku o živote, viere, Bohu. V priebehu niekoľkých dní dostaneš osobnú (nie automatickú) odpoveď od jedného z našich e-koučov. Ak chceš, môžeš s ním potom ďalej pokračovať v rozhovore a pýtať sa ho ďalšie otázky.

EveryStudent.sk prevádzkuje naddenominačná (ekumenická) kresťanská misijná organizácia Hlas pre Krista. Nie sme cirkev ani sekta. Naši e-koučovia navštevujú rôzne kresťanské cirkvi, no všetkých nás spája osobný vzťah s Ježišom a viera založená na Biblii. Na našich stránkach sa venujeme len témam a doktrínam, ktoré majú všetky kresťanské denominácie spoločné. Nechceme, aby ľudia nasledovali nás, ale aby nasledovali Ježiša, pričom každý máme slobodu navštevovať miestne kostoly a spoločenstvá podľa vlastného výberu.

EveryStudent je bezpečné miesto. Chceme, aby si vedel, že na našich stránkach:

  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Používame síce cookies, ale môžeš ich odmietnuť a na rozdiel od iných stránok ťa po návšteve našej stránky nebudeme naháňať po celom internete s našimi reklamami. Pokojne môžeš navštíviť EveryStudent.sk iba raz a nikdy viac o nás nebudeš počuť.
  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa chceš zapísať na odber našich emailových sérií, môžeš tak urobiť bez obáv (a rovnako jednoducho sa z nich môžeš kedykoľvek odhlásiť). Nezdieľame ani nepredávame emaily našich odberateľov iným – nikdy.
  • Tu si môžeš prečítať naše Zásady spracovania osobných údajov. Sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a pokrývajú všetky potrebné právne aspekty.

Chceme, aby tvoje skúmanie otázok o živote a o Bohu bolo pod tvojou kontrolou, nie pod našou.

Dúfame, že sa zamyslíš nad možnosťou toho, že Boh existuje, má ťa rád a chce s tebou nadviazať vzťah. Neexistuje žiadny iný vzťah, ktorý by tak dokonale uspokojil tie najhlbšie túžby ľudského srdca a mysle.

Pridaj komentár