skutky služby

Tvoj jazyk lásky – skutky služby

Tvojím jazykom lásky sú SKUTKY SLUŽBY. Niekto iný tomu možno neuverí, ale aj upratanie môže byť vyjadrením lásky! Čokoľvek, čo ťa odbremení od tvojich zodpovedností, ti komunikuje, že ťa má tvoj partner rád! „Ľúbim ťa“ sú pre teba prázdne slová v porovnaní s vetou „Ukáž, urobím to za teba!“ Lenivosť, nedodržané sľuby či pridanie ďalšej roboty sú pre teba presvedčivým dôkazom toho, že tvojmu partnerovi na tebe nezáleží. Naopak, ak urobí niečo bez prosenia alebo za teba urobí niečo, čo nerád robíš, komunikuje ti tým, že ťa miluje!

Toľko o tebe. A vieš, akým jazykom lásky hovorí tvoj/a partner/ka? Ak nie, otestujte sa spolu a začni sa aktívne učiť jazyk lásky svojej polovičky. Možno to pre teba spočiatku nebude úplne prirodzené, ale postupne sa v tom môžeš zlepšiť. Tieto znalosti potom môžeš aplikovať vo všetkých svojich vzťahoch, keďže každý človek ocení, keď mu vyjadríš svoju náklonnosť spôsobom, ktorému rozumie.

Ak ťa táto téma zaujala, poď s nami hlbšie a preskúmaj nižšie ďalšie zdroje, ktoré ti ponúkame v tejto oblasti. 

Online kurz 5 jazykov lásky

Online kurz: 5 jazykov lásky

Tento bezplatný online kurz ti ponúka podrobnejšie opisy jazykov lásky, príklady ich fungovania v praxi a veľa praktických tipov, ako prejaviť lásku partnerovi, priateľom či svojim deťom podľa toho, akým jazykom hovoria. Zapíš sa a zlepši svoje vzťahy!

podcast

Vypočuj si náš podcast

S blížiacim sa Valentínom sa v prvej epizóde rozprávajú Dávid, Kati a Dada o sexe, láske a intimite. Približujú svoje vlastné partnerské vzťahy a opisujú, ako sa láska agapé stala základom ich životov.

POZRI SI ĎALŠIE JAZYKY LÁSKY: