kvalitný čas

Tvoj jazyk lásky – kvalitný čas

Nič ti nekomunikuje lásku jasnejšie, než KVALITNÝ ČAS strávený s milovanou osobou! Chceš, aby ti ten druhý venoval svoj čas a pozornosť – s vypnutým televízorom, stíšeným mobilom a zrakovým kontaktom. Najviac ti ubližuje to, keď sa tvoj partner nechá rozptyľovať inými vecami, zabudne na vaše rande alebo ťa nepočúva. Naopak, keď sa spolu rozprávate alebo keď chce s tebou robiť to, čo ťa napĺňa a baví, cítiš sa milovaný/á.

Toľko o tebe. A vieš, akým jazykom lásky hovorí tvoj/a partner/ka? Ak nie, otestujte sa spolu a začni sa aktívne učiť jazyk lásky svojej polovičky. Možno to pre teba spočiatku nebude úplne prirodzené, ale postupne sa v tom môžeš zlepšiť. Tieto znalosti potom môžeš aplikovať vo všetkých svojich vzťahoch, keďže každý človek ocení, keď mu vyjadríš svoju náklonnosť spôsobom, ktorému rozumie.

Ak ťa táto téma zaujala, poď s nami hlbšie a preskúmaj nižšie ďalšie zdroje, ktoré ti ponúkame v tejto oblasti. 

Online kurz 5 jazykov lásky

Online kurz: 5 jazykov lásky

Tento bezplatný online kurz ti ponúka podrobnejšie opisy jazykov lásky, príklady ich fungovania v praxi a veľa praktických tipov, ako prejaviť lásku partnerovi, priateľom či svojim deťom podľa toho, akým jazykom hovoria. Zapíš sa a zlepši svoje vzťahy!

podcast

Vypočuj si náš podcast

S blížiacim sa Valentínom sa v prvej epizóde rozprávajú Dávid, Kati a Dada o sexe, láske a intimite. Približujú svoje vlastné partnerské vzťahy a opisujú, ako sa láska agapé stala základom ich životov.

POZRI SI ĎALŠIE JAZYKY LÁSKY: