cesta s Bohom

Upevni svoj vzťah s Bohom: Štartovací balíček

Upevni svoj vzťah s Bohom: Štartovací balíček

Blahoželáme ti k rozhodnutiu prijať Ježiša do svojho života a/alebo obnoviť svoj vzťah s Bohom!

Čo ďalej?

Keby išlo o prijatie nového náboženstva, niekto by ti teraz asi vysvetlil všetky pravidlá, rituály a očakávania, ktoré by si mal začať spĺňať. No keď si pozval Ježiša do svojho života, nepridal si sa k náboženstvu. Vstúpil si do vzťahu – s Bohom. To je úžasné!

Zo skúsenosti však iste vieš, že tvoje vzťahy sú vtedy kvalitné, keď ich rozvíjaš. Ale ako sa dá rozvíjať naše priateľstvo s Bohom?

Nuž, rovnako ako akýkoľvek iný vzťah: tráv s ním čas a spoznávaj ho.

Ak nevieš, ako na to, radi ti pomôžeme. Naši kolegovia Tomáš a Eva pre teba zostavili tzv. Štartovací balíček – bezplatnú sériu 10 emailov, ktoré ti pomôžu naštartovať a upevniť tvoj vzťah s Bohom, aby si vo svojom živote každý deň zažíval jeho blízkosť, lásku, odpustenie a moc. Za vyskúšanie nič nedáš a my veríme, že toto rozhodnutie neoľutuješ!

Logo Agapé Slovensko

Názory odberateľov:

Minulý mesiac som prijal Ježiša, takže som ešte pomerne na začiatku. Snažím sa zmeniť a verím, že mi Ježiš pomôže duchovne rásť.

– Ondrej

Pomohlo mi, že som vyviazla z akejsi strnulosti. Uvedomila som si, že Božia milosť je vo vzťahu veľmi dôležitá, že Boh o mne vie všetko a ja sa môžem na neho spoľahnúť.

– Marta

Opäť som si uvedomila, že Boh je mojim milujúcim otcom (akosi som na to pozabudla) a záleží mu na mne. Pomohlo mi, že si koučka na mňa našla čas a hlavne ponúkla modlitby. To najviac potrebujem.

– Zuzana

Štartovací balíček mi pomohol nájsť vnútorný kľud vo vzťahu k Bohu. Uvedomil som si, že Boh nechce, aby sme sa cítili zle kvôli každej zlej chvíli. Práve naopak, miluje nás takých, akí sme, veď on nám dal život. Toto uvedomenie mi strašne pomohlo. 

Radek

Páči sa mi obsah a hĺbka jednotlivých mailov, ktoré podávajú osobnú skúsenosť e-kouča a odporúčania na ďalšie články. Je to spracované na vysokej úrovni a do hĺbky.

– Petra

Veľmi sa mi to páčilo, veľa ma to nútilo rozmýšľať. Je to praktické poučenie, ako mám správne žiť. Jedine s Božou pomocou a vierou sa dajú prežiť všetky chvíle života.

– Anna

Zobudilo ma to a zistila som, že som len prijímateľkou slov, no vnútri som bola prázdna. Ľutovala som sa kvôli chorobe a uzavierala do seba. Balíček mi pomohol povedať si Dosť! a začala som bojovať.

– Jožka

Najviac sa mi páčilo, že presne čo ma zaujímalo, tak v takom poradí mi prišiel email od Vás. Z každého sa dalo posunúť o level ďalej.

Samuel