cesta s Bohom

Upevni svoj vzťah s Bohom: Štartovací balíček

Upevni svoj vzťah s Bohom: Štartovací balíček

Blahoželáme ti k rozhodnutiu prijať Ježiša do svojho života a/alebo obnoviť svoj vzťah s Bohom!

Čo ďalej?

Keby išlo o prijatie nového náboženstva, niekto by ti teraz asi vysvetlil všetky pravidlá, rituály a očakávania, ktoré by si mal začať spĺňať. No keď si pozval Ježiša do svojho života, nepridal si sa k náboženstvu. Vstúpil si do vzťahu – s Bohom. To je úžasné!

Zo skúsenosti však iste vieš, že tvoje vzťahy sú vtedy kvalitné, keď ich rozvíjaš. Ale ako sa dá rozvíjať naše priateľstvo s Bohom?

Nuž, rovnako ako akýkoľvek iný vzťah: tráv s ním čas a spoznávaj ho.

Ak nevieš, ako na to, radi ti pomôžeme. Zostavili sme tzv. Štartovací balíček – bezplatnú sériu 10 emailov, ktoré ti pomôžu naštartovať a upevniť tvoj vzťah s Bohom, aby si vo svojom živote každý deň zažíval jeho blízkosť, lásku, odpustenie a moc. Za vyskúšanie nič nedáš a my veríme, že toto rozhodnutie neoľutuješ!

 

 

Tiež ti odporúčame našu webstránku ZaciatkysBohom.sk, ktorá ti pomôže na ceste s Bohom, či na ňu nastupuješ úplne od začiatku, alebo potrebuješ svoj vzťah s Bohom len oprášiť a oživiť.

Recenzie odberateľov:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

EveryStudent.sk
Average rating:  
 24 reviews
 by Radek

Startovaci balicek mi pomohol objasnit mnohe otazky a najst vnutorny klud hlavne vo vztahu k Bohu. Uvedomil som si Boh nechce aby sme sa kvoli nemu stresovali, citili sa zle kvoli kazdej zlej chvili. Prave naopak, Boh nas miluje takych akych sme, ved on dam dal zivot a vie preco nas vedie cez lepsie aj horsie dni. Toto uvedomenie mi strasne pomohlo. Myslim si ze dany balice moze pomoct nie len pre "zaciatocnikov" ale aj pre veriacich ktori vztah s Bohom uz maju ale mozno potrebuju opat povzdbudit, nasmerovat atd.

 by Petra

Páči sa mi obsah a hĺbka jednotlivých mailov, ktoré podávajú osobnú skúsenosť e-kouča a odporúčania na ďalšie články. Je to spracované na vysokej úrovni a do hĺbky.

 by Heidi

Veľa z toho,čo sú príbehy,som poznala,ak nei všetko. Ale názory na Boha sú zaujímavým čítaním a aj poučením

 by Danka

Zmysluplné texty o vzťahu s Bohom a k Bohu

 by Katarína

Z každého balíčka ma vždy niečo posunulo

 by Adriana

Páčilo sa mi, ako sa mi Evička snažila všetko podrobne vysvetliť. Bola trpezlivá a veľmi pekne píše o Božom Slove. Je radosť s ňou spolupracovať

 by Zuzana

Opäť som si po nejakom čase uvedomila, že Boh je mojim milujùcim otcom (akosi som na to pozabudla) a záleží mu na mne. Pomohla mi Tvoja odpoveď, aj keď som ju položila mimo témy, že i tak si si našla čas a hlavne ponúka modlitby. To najviac potrebujem.

 by Peter

Dobre skoncipované...

 by Anna

Veľmi sa mi to páčilo. Je to praktické poučenie ako mám správne žiť. Jedine s Božou pomocou a vierou sa dajú prežiť všetky chvíle života.

 by Katka

Veľa ma to nútilo rozmýšľať, a tie články boli veľmi pekné a motivačné

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»