Emailové balíčky

Emailové balíčky

Chceš ďalej objavovať, aký je Boh a byť mu ešte bližšie? Ponúkame ti rôzne emailové série (voláme ich aj „balíčky“), ktoré ti pomôžu na tvojej duchovnej ceste – či Boha ešte len hľadáš, alebo ho už poznáš dlhšie.

Naraz ti odporúčame odoberať len jednu sériu. Správy ti budú chodiť cca. každých 4-5 dní, aby si mal čas si ich prečítať, príp. preskúmať ďalšie skvelé zdroje, ktoré ti v nich odporúčame. Počas odberu sa môžeš na čokoľvek opýtať a diskutovať o svojich otázkach a zápasoch. Všetky balíčky sú zdarma.

Hľadanie pravdy

Hľadanie pravdy je séria 8 emailov určená pre ateistov alebo agnostikov, ktorí neveria v Boha alebo váhajú, či Boh existuje a dá sa mu veriť. Prezentuje rôzne pre a proti a dáva ti priestor vytvoriť si vlastný názor.

Štartovací balíček

V tejto sérii 10 emailov ti pomôžeme „naštartovať“ tvoj vzťah s Bohom – nezávisle od toho, či si doň práve vstúpil, alebo už Boha poznáš dlhšie a chceš svoj vzťah s ním trochu oprášiť a oživiť.

Nestresuj

V tejto sérii 8 emailov sa budeme baviť o tom, ako nežiť svoj život v strese z toho, kedy zase zlyháš a prečo sa ti nedarí byť takým, ako to opisuje Biblia. Zameriame sa na Ducha Svätého a na to, ako ti v tom môže pomôcť.

Spoznaj Boha lepšie: Štúdium Jánovho evanjelia  

Chceš sa naučiť študovať Bibliu? Potom je táto séria práve pre teba! V priebehu pol roka si postupne prejdeme celé Jánovo evanjelium a naučíme ťa nielen študovať Písmo, ale aj aplikovať jeho pravdy vo svojom živote.

Podaj ďalej  

Chceš sa so svojou vierou podeliť s inými, ale nevieš ako a máš obavy? Táto séria 12 e-mailov je o tom, ako svedčiť svojim blízkym o svojej viere prirodzenými spôsobmi, ktoré sú blízke tvojmu typu osobnosti.

Skúmať, učiť sa a rásť je skvelé!

Copy link
Powered by Social Snap